فرماندار اوز طی مراسمی با مدیران مسئول وخبرنگاران رسانه ها دیدار وضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه با اهداء لوح از آنان تقدیر کرد.
کد خبر: ۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ 2022-08-15 12:04:47

اعضای خانه مطبوعات شهرستان اوز از ساعت 9 تا11 صبح روز یکشنبه بیست وسوم مردادماه 1400 با حضور در فرمانداری به گفتگو با محمد محمدی فرماندار و خانم شیروانی مسئول روابط عمومی فرمانداری،فریبا برازنده رئیس شورای اسلامی شهر، فروغ هاشمی رئیس و روح اله نجفی کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نشستند،ماحصل این نشست را به روایت تصاویر می خوانیم.

 اوزخبر،مسعود باقرزاده

خبرنگاران حاضر در جلسه احمد خضری، محمدشریف بازرگانی، مسعود باقرزاده، ابراهیم احمدی، محمدرفیع راوند،شاکرشیخ عبدلی،زینل یوسفی،احمدنوروزی، ناصر رفیعی، عبدالرحمن صالح، حمیرا نامدار،مریم سمیعی،پروانه پدرام، شیما رحمانپور،زینت راوند با مدیریت احمد خضری رئیس خانه مطبوعات به مناسبت هفته خبرنگار سخنانی ایراد ومدیران مسئول خواسته هایشان را بیان نمودند.

احمد خضری،محمد شریف بازرگانی، ابراهیم احمدی مدیران مسئول پسین ،پیام،اوزامروز،موزه اوز در خصوص نگاهی نو به وضعیت مطبوعات ورسانه ها در دوره پسا شهرستانی توضیحاتی ارائه و توجه به آموزش را نیاز رسانه ها دانستند که می توان با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این نیاز را برآورده ساخت.

مسعود باقرزاده از پایگاه اطلاع رسانی اوزخبر،با تاسی از سخنان امام حسین(ع) که می فرمایند: هرکس ازشما انتقاد کند دوست شماست، همراهی وهمدلی مسئولین برای نقدهایی که در سطح رسانه ها صورت می گیردرا خواستار شدند.

اوزخبر،مسعود باقرزاده

اوزخبر،مسعود باقرزاده

فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  با تقدیر از مدیران مسئول و خبرنگاران رسانه های سطح شهرستان، توجه به مقوله آموزش را از دستورکارهای امسال اداره فرهنگ وارشاد اسلامی عنوان و بودجه موردنیاز را پیش بینی شده ذکر کردند.

روح اله نجفی کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، نحوه بیان انتقادات و نقد رسانه ها را امری معمول دانسته که وابسته به هنر خبرنگاران است و اظهار داشتند اگر خبرنگاران هنرمند باشند می توانند شدیدترین انتقادات را به نحوی بیان وپیام خود را به مخاطب منتقل نمایند.

مسعود باقرزاده، اوزخبر

محمد محمدی فرماندار شهرستان در پایان نشست ، خبرنگاران را به صداقت ،امانتداری،خیرخواهی وروشنگری دعوت نموده وبرای مسائل خبرنگاران از جمله بیمه،مسکن  ومسائل معیشتی این قشر وعده پیگیری دادودر پایان با اهداء لوح از آنان تقدیر نمود.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 0