حسین حسین زاده نماینده شهرستان های لارستان، گراش، اوز، خنج و جویم در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز کشور پیگیر گازرسانی به جنوب فارس ، از جمله شهر کوره و روستاهای بیدشهر، قلات، گلار، اسلام آباد، هود و هیرم از بخش مرکزی و روستاهای کهنه و شهرک توحید از بخش مرکزی شهرستان اوزگردیده که بنابر اعلام وی با اجرای عملیات تزریق گاز شبکه به زودی این نواحی از گاز خانگی برخوردار می شوند.
کد خبر: ۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ساعت ۱۳:۰۹ ب.ظ 2023-04-05 13:09:51

فریما باقرزاده : بنابر گزارش دفتر نماینده شهرستان های لارستان، گراش، اوز، خنج و جویم در مجلس شورای اسلامی ، با اجرای عملیات تزریق گاز شبکه به زودی شهر کوره و روستاهای بیدشهر، قلات، گلار، اسلام آباد، هود و هیرم از بخش مرکزی و روستاهای کهنه و شهرک توحید از بخش مرکزی شهرستان اوز به شبکه گازخانگی متصل می شوند.

حسین حسین زاده نماینده شهرستان های لارستان، گراش، اوز، خنج و جویم در مجلس شورای اسلامی در این رابطه گفت: ایستگاه های تقلیل فشار(یک ایستگاه CGS و ۶ ایستگاه TBS )نیز ساخته و در بخش بنارویه و شهر کوره و روستاهای شهرستان اوز علمک گذاری می شود.

وی افزود: با تزریق گاز به شبکه گاز جویم و بنارویه و روستاهای شهرستان اوز بخش زیادی از شهرستان های ۵ گانه گازدار و سبز خواهند شد.

گفتنی است که در اسفند ماه ۱۴۰۱ نماینده مجلس در دیداری با مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز کشور پیگیر گازرسانی به جنوب فارس شده است.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 0