اولین رئیس دادگستری با کمتر از دوسال خدمت در شهرستان اوز به عنوان دادستان شهرستان داراب معرفی گردید.حسین روانشاد هرگز اجازه نداد رسانه های سطح شهرستان اخبار انتقال وی را قبل از انتصاب در شهرستان داراب علنی نمایند،شهروندان از اقدامات خیرخواهانه وی متاثر،تا جائی که انتظار داشتندشورای شهر وشهرستان با چانه زنی در مرکز استان از جابجائی محل خدمت وی جلوگیری نمایند.
کد خبر: ۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ساعت ۰۹:۰۶ ق.ظ 2023-09-13 09:06:47

دادگستری شهرستان اوز درسیزدهم مردادماه سال 1400 با حضور نمانیده عالی قوه قضائیه در استان فارس و جمعی از مسئولان محلی به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. رئیس کل دادگستری استان فارس در جلسه افتتاح ومعارفه حسین روانشاد گفت: انتخاب اولین رئیس این حوزه قضایی با در نظر گرفتن ویژگی هایی از جمله تجربه ، تخصص ، اِشراف مدیریتی و برخورداری از نیروی جوانی انجام شده است.

حسین روانشاد در طول کمتر از دوسال بدون اغماض در احیا و حفظ حقوق عامه مردم کوشید وازبدو شروع کوشش فراوان نمود تا دادگستری شهرستان اوز در راستای رسالت خود گام بردارد.مهمترین ویژگی های اولین رئیس دستگاه قضا در طول خدمت کوتاه مسئولیت: سهولت در امور ارباب رجوع و تکریم آن،انعکاس و اطلاع رسانی اخبار دستگاه قضا،ارتباط خوب وموثر با ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان،اعتماد به نفس بالا، مردم مداری و احترام به حقوق شهروندان بود .

حسین روانشاد هرگز اجازه نداد رسانه های سطح شهرستان اخبار انتقال وی را قبل از انتصاب در شهرستان داراب علنی نمایند،هرچند مردم در سطح شهرستان از شایعه انتقال وی به داراب نگران و گلایه فراوانی داشتند.

شهروندان از اقدامات خیرخواهانه وی متاثر،تا جائی که انتظار داشتندشورای شهر وشهرستان با چانه زنی در مرکز استان از جابجائی محل خدمت وی جلوگیری نمایند.

در واقع رفتار اصولی و علمی ومهارتهای فردی قاضی روانشاد به روشن‌گری افکارعمومی،افزایش سطح مشارکت مردمی ،انگیزه کارکنان دادگستری وآرامش در سطح شهرستان با همکاری فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت بسیار کمک نمود.

 روانشاد بسیار بی ریا و صادق بود ودر بین مدیران سطح شهرستان خاص می نمود و درطول مدت کوتاه خدمت همه آسیب ها را شناخت و با مسئولیت پذیری فراوان بسیاری از نقاط ضعف را پوشاند.

به گزارش داراب آنلاین، در آئینی حسین روانشاد، رئیس دادگستری شهرستان اوز، به عنوان دادستان شهرستان داراب معرفی گردیده است.

 پایگاه اطلاع رسانی اوزخبر انتصاب وی را به عنوان دادستان شهرستان داراب تبریک عرض نموده،برای ایشان توفیق خدمت مسئلت دارد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16

.