اگر رسانه های جمعی شاخص وملاک های مورد نیازرا برای پیشرفت شهروشهرستان یادآوری وبا جزئیات دراختیار مردم قرار دهند ، مردم ضرورت شرکت در انتخابات شورای شهر را جدی‌تر می گیرند ودر انتخاب اصلح مدنظر قرار می‌دهند.
کد خبر: ۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ ۱۴:۳۰ 2023-03-28 14:30:56

مسعود باقرزاده ،مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی اوز خبروکاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اوز  :  معتقدم که مردم باید لزوم وجود شوراهای شهر و انتخابات شورا را جدی بگیرند ورسانه های جمعی در ایام انتخابات نقش خود را برای انتخاباتی پرشور و انتخاب کاندیداهایی با شاخص های موردنیاز توسعه پایدار در سطح شهر وشهرستان ایفا کنند.

عضوخانه مطبوعات وانجمن جامعه شناسی ایران : به عنوان شخصی که بیست سال خدمتگزار مردم شهر اوز بودم و یکی از پرسنل شهرداری هستم، معتقدم که اهمیت انتخابات شورا کمتر از ریاست‌جمهوری نیست و شورای شهر می‌تواند فضایی باشد که برای بسیاری از مشکلات مردم در حوزه عمران، آبادانی، ساخت و ساز، حل معضلات وآسیب های اجتماعی، فرهنگی و گردشگری تصمیم گیری کرد.

وی ادامه می‌دهد: اگر رسانه های جمعی شاخص وملاک های مورد نیازرا برای پیشرفت شهروشهرستان یادآوری وبا جزئیات دراختیار مردم قرار دهند ، مردم ضرورت شرکت در انتخابات  شورای شهر را جدی‌تر می گیرند ودر انتخاب اصلح  مدنظر قرار می‌دهند. این در حالی است که هم‌زمانی با انتخابات ریاست‌جمهوری تا حدی از اهمیت انتخابات شورا می کاهد و مردم برای انتخاب فرد مورد نظر خود معیارهای روشنی دراختیار ندارند.

مسعود باقرزاده می افزاید:انتخاب اصلح می‌تواند طی چهار سال، توسعه شهری را به اندازه ده‌ها سال جلو بیاندازد و انتخاب نادرست و غیراصولی می‌تواند زمینه عقب‌ماندگی شهر را فراهم کند. این در حالی است که متاسفانه عده زیادی برای انتخاب به شیوه های نامتعارف واز جمله ائتلاف روی می آورند.

این کاندید شورای اسلامی شهر اوزامیدوار است به جای توجه صرف به لیست وائتلاف ها افرادی انتخاب شوند که به کار تیمی آشنا باشند، سیاسی کاری نداشته باشند و منافع بلندمدت را به منافع کوتاه‌مدت ترجیح دهند، زیراقانون اختیاراتی به شورای شهر داده که بر اساس آن می‌تواند به توسعه شهری کمک کند و شان وشعور عمومی بالاتر از این است که برای انتخاب، به لیست های گروهی توجه داشته باشند. 

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های اخبار شهرستان