توقع این است در بیانیه وپیامهای انقلاب واعیاد انقلابی نام آن بزرگ مرد تاریخ ساز به سهو یا عمد از قلم نیفتد ، تا جائی که در پیام تشکر اخیر دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های لارستان، خنج،گراش واوز به مناسبت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادی از امام راحل (قدس سره الشریف) نگردیده بود که این مهم توسط استاددانشگاه و از رزمندگان وایثارگران انقلاب اسلامی،جناب آقای غلام کرمی به نیکی یادآوری گردید.
کد خبر: ۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ساعت ۰۹:۰۶ ق.ظ 2023-09-13 09:06:47

 

یکی از برترین چهره هایی که تاریخ بشریت به خود دیده ، شخصیت متعالی امام خمینی (ره ) اسـت . او بـا قیامش علیه ظلمتها، بعثت انبیا و امامت اوصیا را در خاطره ها زنده کرد. با پایمردی آن یگانه، دوران انقلابی به وجود آمد که اعجاز قرن  نامیده شد.

رهبر معظم انقلاب در توصیف آن روح ملکوتی اشاره می نمایند که :

ایـن انـقـلاب بـی نـام خـمـیـنی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست ، الحق شخصیت آن عزیز یـگـانـه ، شـخـصـیـتـی دسـت نیافتنی و جایگاه والای انسانی او جایگاهی دور از تصور و اساطیرگونه بود. او آن نخستین بود که دومین نداشت.

در مـیـان رهـبـران سـیـاسـی جـهان تا به امروز، کمتر شخصیتی به جامعیت امام خمینی (ره ) بـروز نـمـوده اسـت . شـخـصـیـت استثنایی و اسطوره ای که توانست از یک جمع پریشان و پـراکـنـده ، یـک امـت مـتـحـد بـسـازد و بـزرگ ترین انقلاب قرن را بر پا کند. و باز به دلیـل هـمـیـن جامعیت اش بود که میلیون ها نفر، به استقبالش رفتند، صدها هزار نفر جان و مالشان را فدای راهش نمودند و میلیون ها نفر در تشییع جنازه اش ، او را بدرقه کردند.

اما توقع این است در بیانیه وپیامهای انقلاب واعیاد انقلابی نام آن بزرگ مرد تاریخ ساز به سهو یا عمد از قلم نیفتد ، تا جائی که در پیام تشکر اخیر دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های لارستان، خنج،گراش واوز یبه مناسبت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادی از امام راحل (قدس سره الشریف) نگردیده بود که این مهم توسط استاددانشگاه و از رزمندگان وایثارگران انقلاب اسلامی جناب آقای غلام کرمی به نیکی یادآوری گردید.

اوزخبر،شهرستان اوز،اوز

گزیده متن این استاد حقوق دانشگاه به شرح ذیل خطاب به مدیریت دفتر نماینده شریف مردم بیان گردیده است :

مقام معظم رهبری :

این انقلاب بی نام خمینی(ره) درهیچ جای جهان شناخته شده نیست

جناب مستطاب حاج سید عباس جهانبانی مدیر معزز دفتر نماینده محترم مردم نجیب شهرستانهای لارستان ، خنج ، گراش واوزدرخانه ملت

سلام علیکم وخسته نباشید

متاسفانه ملاحظه گردید:

در هیچ جای پیام تشکرنماینده محترم که بمناسبت حضور حماسی مردم درراهپیمائی یوم الله ۲۲بهمن صادرگردیده همچون قطعنامه پایانی راهپیمائی سراسری یوم الله ۲۲بهمن ،   نامی از معمار انقلاب ، امام خمینی (ره)نیامده که ظن سهو آن می رود ،

لذا انتظار ماشفاف سازی است .چراکه درنظر فرزندان امام وامت امام ، امام زدائی از بستر انقلاب شکوهمند اسلامی  بدعتی نابخشودنی است.

غلام کرمی اردی

۲۳ بهمن ۹۹

خادم گروه یادگاران دفاع مقدس بخش ارد

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16

.