مسعود باقرزاده: شاهرخ امیری ،فریدون نامی ومسعودباقرزاده دوشنبه 7 اسفند 1402 در زمینه احداث لندفیل مکانیزه و فرهنگ سازی برای تفکیک پسماند با آرزو وطن پور دانش آموخته مهندسی ژئوتکنیک دانشگاه شیراز در محل شهرداری اوز به گفتگو نشستند.
کد خبر: ۱۵۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ساعت ۲۲:۴۴ ب.ظ 2024-02-09 22:44:35

شاهرخ امیری سرپرست شهرداری اوز در این نشست اظهار کرد: اگر قبل از هر اقدامی، فرهنگسازی و اطلاع رسانی نداشته باشیم طبیعتا در آن کار موفق نخواهیم شد،قبلاً در رابطه با جمع آوری پسماندها از درب منازل اطلاع رسانی و فرهنگسازی هایی شده و شهروندان در موعد مقرر زباله هایشان را تحویل ماشین های پسماند شهرداری می دهند . حالا لازم است طرح تفکیک از مبدا با جدیت دنبال شود ولازم است ما هم در این رابطه تمهیداتی اندیشیده وبا مشارکت شهروندان این طرح را در سال آینده شروع نمائیم.

فریدون نامی رئیس شورای اسلامی شهر اوز با تقدیر از حضور دکتر آرزو وطن پورمهندس عمران اهل اوز ساکن شیراز که در مقطع کارشناسی ارشد گرایش ژئوتکنیک را آموخته اند ودرحال حاضر دانشجوی دکتری در این رشته هستند تقدیر، ایشان را ازسرمایه های اجتماعی شهر اوز معرفی نمود.

رئیس شورای اسلامی شهر اوز افزود: یک سری از اقدامات جزو وظایف ذاتی شهرداری بوده و باید ابتدا در رابطه با آن هزینه شود، مثلا در حوزه لایروبی کانال ها، جمع آوری زباله و احداث سایت زباله مکانیزه اقدامات جدی تری اتخاذ گردد و همچنین موضوعات تعیین تکلیف شود.


آرزو وطن پور دانش آموخته دانشگاه شیراز با نمایش تصاویر و پرپوزال خویش در مقطع دکتری توضیحاتی درباره لندفیل ها ی مکانیزه وزمینه های اشتغالزایی و بهبود محیط زیست شهری در این نشست به حاضرین ارائه داد.

اوز

مسعود باقرزاده رئیس گروه امور اجرائی خدمات شهری در این نشست عنوان داشت:در دوره های گذشته هریک از مدیران طبق طرح و برنامه های حوزه پسماند عمل نکرده اند و مطالعه ای صورت نگرفته ، این امر منجربه آشفتگی در این حوزه شده است،لازم است در این دوره مطابق طرح و برنامه پیش رویم تا کاستی ها و مشکلات انباشته شده را رفع نمائیم.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16