صبح امروز27 آبان 1402 درجوار گلزار شهدای گمنام اوزمسئولین،دانش آموزان، کسبه وبازاریان تجمع کردند و جنایت فجیع رژیم کودک‌کش صهیونیستی را محکوم کرده و اعتراض خود را نسبت به قتل عام زنان و کودکان مظلوم غزه اعلام داشتند.
کد خبر: ۱۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ ساعت ۱۳:۲۷ ب.ظ 2023-08-27 13:27:27

امروز که دیوارها و گنبدهای به‌اصطلاح آهنین آن توسط جبهه مقاومت ویران شده، برای جبران شکست مفتضحانه خود، دیوانه‌وار بمباران مردم بی‌دفاع و محاصره‌شده غزه را در مقابل دیدگان مردم جهان پیش گرفته و آشکارا دست به یک نسل‌کشی دیگر می‌زنند.

آنچه این روزها بر مردم مظلوم فلسطین و زنان و مردان آزاده و مقاوم غزه می‌گذرد، پرده‌ دیگری از ماهیت جنایتکار رژیم اشغالگر صهیونیستی برمی‌دارد، رژیمی که طی ۷۵ سال موجودیت خود جز جنگ، ویرانی، ناامنی، اشغال و تهدید صلح‌‌ جهانی، نتیجه و ثمره دیگری نداشته است.

اوز

شیخ محمدصالح انصاری روحانی سرشناس وپیشکسوت اهل سنت جنوب فارس در سخنانی اعلام داشت: در سال 1947 میلادی کمتر از 6 درصد مساحت فلسطین در اختیار قوم یهود قرار داشت و محل سکونت آنان بود، با گذشت هفتاد سال وبا قتل عام ، تخریب، ویرانی، تهدید که مجموعاً نسل کشی محسوب می شود از فلسطین چیزی برای مردم مظلوم که صاحبان اصلی آن سرزمین هستند باقی نمانده است.

مساله فلسطین مساله جهان اسلام ، شیعه، سنی وسایر ادیان نیست، یک مساله انسانی کامل است،در این هفتاد سال صدهزار نفر در آن سرزمین به شهادت رسیده اند که قریب چهل هزار نفر آن کودک هستند.

اینها به جنک زنان وکودکان وبیماران در بیمارستان می روند وتوان رویارویی با نیروهای مقاومت را ندارند.

هزاران یهودی وخاخام های این قوم از جنایت های رژیم نژادپرست صهیونیستی اعلام برائت وانزجار کرده اند وابوعبیده نقابدار،نقاب دروغ گویی ونفاق ودشمنی را از چهره منافقان برداشت.

رژیم های آمریکا،انگلیس،آلمان وفرانسه  برای ضربه زدن به ایران واسلام شعار حمایت از زنان سرمی دهند، اما این برنامه آنهاست که ضربه وارد کنند، چرا در قبال جنایت های رژیم صهیونیستی که زنان وکودکان را می کشد سکوت کرده اند؟ آنهایی که سکوت کرده اند درونشان تاریک است و حمایت از فلسطین حمایت از انسانیت وآزادگی است.

شیخ محمد صالح انصاری در پایان افزود: انشاء الله با این خون هایی که ریخته شد راه نصرت هم بازشود ومسیر پیروزی با خون بدست می آید.

در پایان مراسم دانش آموز ابوالفضل راستی از مدرسه محمودزاده دل نوشته هایش را قرائت نمود.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16

.