مراسم تکریم سرهنگ هادی محمدیان و معارفه سرهنگ حسین محمدی، فرماندهان نیروی انتظامی، امروز دوشنبه دوم مرداد1402 در سالن الزهرای شهرستان اوزبا حضور سردار ملک زاده جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان فارس،سیدحسام الدین زندوی رئیس حوزه قضایی، فرماندار،شهردار،روسای ادارات وجمعی از معتمدین برگزارشد.
کد خبر: ۱۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ساعت ۰۹:۰۶ ق.ظ 2023-09-13 09:06:47

سردار ملک زاده جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان فارس در مراسم تکریم ومعارفه با تسلیت شهادت ۴ نفر از نیروهای انتظامی در سیستان و بلوچستان گفت: این شهادت نشانه پایمردی نیروی انتظامی است ، سرهنگ محمدیان از نیروهای خوش اخلاق وصبور نیروی انتظامی است که توانست به نیکی نیروی انتظامی شهرستان را راه اندازی کند، از سرهنگ محمدیان درمرکزاستان و در جایگاه مدیریتی استفاده می شود.

ewazkhabar.ir

سردار ملک زاده افزود: سرهنگ محمدی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان اوز در پلیس های تخصصی فعالیت داشته و آخرین سمت وی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کازرون بوده است. رمز موفقیت وی نیز در تعامل و همدلی با مردم و مسئولین برای تامین امنیت است.

وی افزود: تامین امنیت اتفاقی نیست و باید راه و نقشه دشمن را بشناسیم و مقابله کنیم. در فضای مجازی برخی معادلات را می بینیم .دشمن عمدتا روی اعتقادات ما سرمایه گذاری می کند و همه باید به امر به معروف و نهی از منکر کمک کنند. آمار پرونده در حوزه فضای مجازی نگران کننده است و باید آموزش استفاده صحیح از فضای مجازی را به خانواده ها بدهیم. وی افزود: فرمانده اغتشاشات در سال گذشته و سال ۹۸ فضای مجازی بود.

ewaz

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در پایان گفت: امنیت برای همه است و فرمانده جدید باید از تحارب فرمانده سابق استفاده کرده و امنیت شهرستان ارتقا یابد. از حضور نیروهای بومی منطقه در نیروی انتظامی استقبال می شود.

سرهنگ محمدیان با تشکر از حضورسردار ملک زاده جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان و سایر شرکت کنندگان گفت: بیش از ۳ سال مسئولیت فرماندهی نیروی انتظامی به عهده داشتم و از همه کسانی که در این مدت همراهی داشتند، تشکر می کنم. با نگاه ویژه فرمانده نیروی انتظامی استان امکانات و تجهیزات نیروی انتظامی از ۵ تا ۱۵ برابر افزایش یافته است. وی از شورای تامین شهرستان به ویژه فرماندار و رئیس دادگستری، فرمانده سپاه و رئیس اداره اطلاعات تقدیر کرد.

سرهنگ محمدیان با ذکر خیر از مرحوم شیخ قاضی زاده امام جمعه فقید اوز، از سایر علما، مدیران شهرستان، شوراها و خیرین امنیت ساز سپاسگزاری کردند. وی از همکاران خود در نیروی انتظامی شهرستان نیز تقدیر کرد. وی از فرماندارخواستار پیگیری و تخصیص زمین برای ستاد نیروی انتطامی شد.

محمد محمدی فرماندار اوز با خیر مقدم به شرکت کنندگان به ویژه جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: سرهنگ محمدیان به گواه مردم رضایت مندی خوبی از خود به جا گذاشته و با تعامل مناسبی که با شورای تامین شهرستان داشته، آرامش حاصل شده است. حضور پلیس منحصر به ماموریت های امنیتی نیست بلکه در هر بحثی که دولت دنبال می کند حضور پلیس را می بینیم. فرماندار حضور فرمانده جدید را خیر مقدم گفت و اظهار امیدواری کرد این تعامل افزایش یابد. در پیگیری زمین نیروی انتظامی هم مدنظر قرار می گیرند و بخشی را برای منازل سازمانی در نظر می گیریم.فرماندار در پایان خواستار تسریع در استقرار پلیس۱۰+ به عنوان مطالبه مردمی شد.

ewaz

سید حسام الدین زندوی رئیس حوزه قضایی شهرستان اوزبا تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و اشاره به شعری از امام شافعی در باره امام حسین گفت: دلمان برای سرهنگ محمدیان که از مدیران با تراز مناسب و شاخص خوب بودند، تنگ می شود. زیرا هم مقتدر بودند و هم با محبت برخورد داشتند و مدیریت خوبی اعمال کردند. مردم منطقه نجیب و آرام هستند و باید با کرامت با آنان برخورد شود. زندوی نیز برای فرمانده جدید آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه نشست لوح تقدیر فرمانده نیروی انتظامی استان برای خدمات سرهنگ هادی محمدیان و حکم انتصاب سرهنگ حسین محمدی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستلن اوز به مدت ۳ سال از سوی سرتیپ پاسدار احمد رضا رادان فرمانده کل نیروی انتظامی،  توسط سرهنگ عباسی رئیس بازرسی نیروی انتظامی استان قرائت شد.

سرهنگ حسین محمدی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان اوز گفت: از حسن اعتماد فرمانده نیروی انتظامی سپاسگزاری می کنم و امیدوارم با همکاری مردم و مسئولین بتوانم خدمتگزار خوبی باشم. احساس امنیت، توام با رفعت از دغدغه های مقام رهبری است، امنیت مقوله چند وجهی است و امیدوارم با تعامل با یکدیگر بتوانیم آن را به ارمغان بیاوریم.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16

.