فریما باقرزاده:مراسم بزرگداشت روز استاد با حضورفرماندار،معاون دانشگاه آزاد استان فارس، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان،اساتید،اعضای هیئت امناء دانشگاه،کارکنان ودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوزیکشنبه 7 خردادماه 1402در تالار فردوسی دانشگاه برگزار شد.
کد خبر: ۱۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ساعت ۰۹:۰۶ ق.ظ 2023-09-13 09:06:47

عبدالعزیز خضری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز با تقدیروتشکر از مسئولین محلی واستانی واساتید ،گزارشی از روند تاسیس دانشگاه آزاد مرکز اوز ارائه نمود.

 

این مقام پرتلاش دانشگاه آزاد مرکز اوزوفرهیخته شهرستان افزود: احداث ساختمان دانشگاه، ایجاد بلوار دانشجو، اخذ انشعاب آب و گاز، تالارهای مختلف اجتماعی، تئاتر و سینما، باحمایت عبدالقادر فقیهی در هیئت امنای دبی واوز همه و همه از دستاوردهای خاطره انگیز و نیک این ۱۶ سال مدیریت من در دانشگاه است.

 

 

وی افزود : به اساتید وکارکنان دانشگاه افتخار می کنم که بسیار صبوربوده وهستند ومن برای پیشرفت وتوسعه دانشگاه وجذب منابع اگر نیاز بوده سر خم کنم ،ابایی نداشته ام و خوشحالم که با همه تنگناهای مالی با همکاری وهمراهی اساتید عزیزمان این واحد دانشگاهی را به پا داریم.

از شیخ عبدالقادر فقیهی وهمه خیرین عزیز برای کمک های مالی ومعنوی به این مجموعه سپاسگزارم .

دکتر مجید رحیمی معاون دانشگاه آزاد استان فارس : با تمجید از مردم فرهنگ دوست شهرستان اوز به عملکرد مثبت مدیریت دانشگاه آزاد اوز اشاره کرد و گفت: این کار در استان نمونه است.

وی کار مدیریتی بویژه در دانشگاه آزاد را بسیار سخت توصیف کرده و گفت: ممر درآمد دانشگاه از شهریه دانشجویان است که ۱۰ درصد آن به خزانه دولت واریز می شود. ما سعی می کنیم در رشته تامین معلم برای آموزش و پرورش کوشا باشیم و دانشکده تعلیم و تربیت را راه اندازی کرده ایم. تاکنون دانشگاه آزاد در رشته مدیریت کلان و جزء کشور نیز همکاری کافی داشته است و حالا هم انشاءالله در راه تامین معلم اقدام خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: مجموعه سما(سازمان مدارس) دانشگاه آزاد در ایران افتخار آفرین است و دانشگاه آزاد از کودک ۵ ساله مهدکودکی تا دکترا آموزش می دهد. ان شاءاله که سما در اوز نیز راه اندازی شود.

 محمد محمدی فرماندار شهرستان اوز : تلاش های مدیریت و کارکنان دانشگاه آزاد اوز را جهادی خواند وبا اشاره به سخنان مقام رهبری  از دانشگاه درخواست کرد که برروی مسائل پژوهشی و تحقیقی کار کنند.

دکتر مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد واحد لارستان: با برشمردن مقام علمی اساتید ، دانشگاه آزاد را در زمینه ترویج علم و هوشیاری و فرهنگ اسلامی موفق  ارزیابی نمود.

فاطمه قاسمی از اساتید دانشگاه اوز با قرائت متن وشعردغدغه های قشر دانشجو و مدرسان را به زیبایی بیان کرد.

احمد خضری دبیر هیئت امناء ضمن بازگو کردن خاطره ای از سلطان عمان درباره ارزش گذاری به مقام استاد پیام محبت آمیز عبدالقادر فقیهی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد دفتر دبی را که به مقام استاد و معلم ارج نهاده و این روز را تبریک گفته بود قرائت کرد.

گروه موسیقی هامون اوز با مدیریت مجتبی نجم الدینی به اجرای موسیقی پرداختند.

از جلوه های ویژه آئین تجلیل از اساتید، حضور محمدصدیق پیرزاد رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان اوز واز فرهنگیان تاثیرگذار در لارستان بزرگ به همراه نوه خویش خانم نازنین حبیبی قبل از شروع مراسم بود.

در پایان اساتید و مدرسان این دانشگاه لوح تقدیر دریافت کرده واز حضار با صرف شام پذیرایی شد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16

.