اعضای خانه مطبوعات شهرستان اوز با دعوت قبلی در محل سالن اجتماعات فرمانداری با احمد امینی دومین معاون فرمانداری شهرستان اوزدیدار وگفتگو کردند. معاونت فرمانداری در این دیدار به بیان دیدگاههای خود در خصوص ارتباط دوسویه و مستمر مسئولان و رسانه ها و نیز مطالبات عمومی پرداخته واصحاب رسانه سوالات ونظرات خویش را بیان داشتند.
کد خبر: ۱۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ساعت ۰۹:۰۶ ق.ظ 2023-09-13 09:06:47

احمد خضری رئیس خانه مطبوعات شهرستان اوز با دعوت قبلی از خبرنگاران وصاحبان رسانه شهرستان اوز برنامه دیدار وگفتگو با احمد امینی دومین معاون فرماندار شهرستان اوز را اعلام و با حضورمحمدصدیق پیرزاد از اعضای هیئت مدیره نشریه سابق عصر اوز ودانشگاه آزاد اسلامی برنامه دیدار وگفتگو راس ساعت 13 یکشنبه 1401/12/21 در سالن اجتماعات فرمانداری اوز آغاز وبه مدت یک ساعت ونیم ادامه یافت.

عبدالعزیز خضری ،ابراهیم احمدی،مسعود باقرزاده،محمدرفیع راوند،عبدالرحمن صالح،حمیرانامدار،مریم سمیعی،آنا حسینی،سنا ملاحت با مدیریت احمدخضری رئیس خانه مطبوعات شهرستان اوز به گفتگو با معاون فرماندار پرداختند.

احمد امینی خودرا اهل شهرستان مهر ومتولد 1353 شمسی  ودانش آموخته علوم سیاسی ومتاهل معرفی نمودکه حدود 27 سال سابقه فعالیت در مجموعه وزارت کشور را دارد.

معاون فرماندار شهرستان اوز پس از تشریح وظایف معاون در مجموعه فرمانداری وفرمانداری به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان،هماهنگی بین دستگاههای اجرائی واداری برای پیشبرد اهداف دولت را از وظایف ذاتی فرمانداری دانسته که استانداری در مرکز استان پیگیری های مستمر را دنبال می نماید.

این مقام مسئول عنوان نمود: بهتر است ابتدا با استفاده از نظر نخبگان وفعالین سیاسی واجتماعی ظرفیت هارا بررسی ونقاط قوت وضعف شهرستان را شناسایی نموده و با نظر فرماندار وهمراهی نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی امور را برنامه ریزی نموده واهداف را پیش ببریم.

اعضای خانه مطبوعات شهرستان اوز سوالات ونظرات خویش را بیان داشته که مشروح این نشست پس از تنظیم به اطلاع مخاطبین خواهد رسید.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16

.