مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اوز وهمکارانش با حضور در شهرداری طرح های حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) را تشریح و از حامیان طرح اکرام و محسنین و خیرین و نیکوکاران به خاطر همکاری و همراهی با این نهاد در کمک به نیازمندان در سال 1401 تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۱۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ساعت ۰۹:۰۶ ق.ظ 2023-09-13 09:06:47

فریما باقرزاده: کامران بهرام قاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)  در معیت حمیدرضا زحمتکش معاونت وفهیمه سروی همکار خویش با بیان این که کمیته امداد در طرح اکرام ایتام علاوه بر حمایت از ایتام تحت حمایت خود به دنبال طرح محسنین است تصریح کرد: طرح محسنین یکی از طرح های است که برای خانواده های نیازمندی اجرا می شود و در آن سرپرست آنها به دلایلی مثل بیماری، از کار افتادگی و بد سرپرست بودن، قادر به تامین معاش خانواده نیستند؛ حامیان به یاری آنان می شتابند .

مدیر کمیته امداد شهرستان اوز از خانم رامش رحمانپور از حامیان طرح ایتام که از کارشناسان شهرداری اوز می باشند با اهداء لوح تقدیر نمود.

 حمیدرضا زحمتکش معاونت کمیته امداد شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از احسان و حس نوع دوستی خیرین و حامیان گرامی که درسال 1401به کمک این عزیزان پرداختند خاطر نشان کرد: اگر همراهی و همیاری خیرین نبود کمیته امداد به تنهایی قادر به حل مشکلات و زدودن فقر از نیازمندان نبود و طبق وعده الهی این بزرگواران هم در دنیا و هم در آخرت رستگارند.

مسعود کراماتی شهردار اوز با تشکر از نشست صمیمانه و حضور مدیر،معاونت و همکاران کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اوز در جمع کارکنان شهرداری،خدمت خالصانه وبی منت به محرومین ومستضعفین ،یکی از توفیقات عظیم الهی است که نصیب کارکنان محترم وخدوم نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) شده  است وهمه ما وقتی کار خیری را به سرانجام می رسانیم بایستی خداوند را شاکر باشیم.

شهردار اوز اقدام ارزنده خانم رامش رحمانپور از کارمندان اداری ومشارکت وی در طرح حمایتی وهمراهی با کمیته امداد امام خمینی (ره) را ستود و افزود: در مشارکت امر خیر که نعمت الهی است باید پیشانی شکر وخضوع به درگاه خداوند متعال سائیده وسر تعظیم فرود آوریم .

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 16

.