رئیس سازمان پدافند غیرعامل ضمن تقدیر از دستگیری عوامل جنایت علیه مردم، تاکید کرد: کمیت و کیفیت خشونت داعشی های وطنی روی همه تروریست ها را سفید کرده است.
کد خبر: ۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ ساعت ۱۳:۴۶ ب.ظ 2022-11-08 13:46:23
خشونت «داعشی‌های وطنی» روی همه تروریست‌ها را سفید کرده!

به گزارش خبرنگارتسنیم، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل در پیامی ضمن تقدیر از سربازان گمنام امام زمان (عج) در نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در دستگیری عوامل جنایت علیه مردم و مدافعان امنیت و با اشاره به اینکه امروز هدف اصلی از پروژه اغتشاش در ایران کاملاً آشکار و رسوا شده است، گفت: رسانه‌های وابسته به جریان ارتجاع در منطقه در حالی خود را مدافع زنان در ایران نشان می‌دهند که هنوز در این کشورها حق رانندگی برای زنان یک تابو محسوب می‌شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه هدف اصلی تروریسم رسانه‌ای وابسته به دشمن تضعیف ایران است و این موضوع در سخنان مگوی مزدوران رسانه‌ای دشمن نیز افشا شده است، گفت: هر ایرانی که امروز با این رسانه‌ها همکاری می‌کند باید بداند که مسئول خون‌های ریخته شده جوانان است و مصداق کامل «وطن فروش» محسوب می‌گردد.

سردار جلالی در این پیام همچنین با اشاره به دستگیری گسترده عوامل داعش در ایران از سوی سربازان گم نام امام زمان (عج) آورده است: سازمان پدافند غیرعامل کشور همچون گذشته به همکاری تام با جامعه اطلاعاتی کشور در مسیر حفظ و ارتقای امنیت و پایداری ملی در برابر توطئه‌های دشمن به ویژه مصون سازی زیرساخت‌های حیاتی و مهم کشور ادامه خواهد داد.

وی همچنین در این پیام با تاکید بر اینکه امروز بیش از عناصر داعش باید مراقب خشونت، کینه و عقده‌های داعشی های وطنی باشیم، گفت: جریان معاند که عمدتاً وابسته به سازمان منافقین هستند نشان داده‌اند که از نظر تخصص و تبحر در خشونت پدرجد داعش محسوب می‌شوند و ملت ایران به درستی این خائنین را اخراج و ذلیل کرده‌اند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پایان این پیام ضمن اشاره به اینکه غبار فتنه اخیر نیز به تدریج در حال خوابیدن و آفتاب حقیقت در حال طلوع است، گفت: امروز کاملاً مشخص شده است همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح مطرح کردند «این اغتشاش‌ها و ناامنی‌ها، طراحی آمریکا و رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی بود و حقوق بگیران آنها و برخی از ایرانی‌های خائن در خارج به آنها کمک کردند.»

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 17