مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: در ده ماهه گذشته ۱۵۰دوره آموزشی مدیریتی، کارآفرینی و تخصصی و مهارتی برای مدیران وکارشناسان واحدهای تولیدی و صنعتی، کارگاهی و خدماتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی برگزار شده است.
کد خبر: ۱۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ساعت ۱۴:۴۶ ب.ظ 2024-01-01 14:46:48
۱۵۰دوره آموزشی برای واحدهای صنعتی قزوین برگزار شد

به گزارش خبرگزاری شب گوش از قزوین؛ رضا صفاری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با اعلام این مطلب گفت: این آموزش ها در راستای توسعه صنایع کوچک، بهبود وضعیت آموزش نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی، اعضای خوشه ها و شبکه های کسب و کار می باشد.

وی افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۳هزار نفر- ساعت دوره آموزشی مدیریتی، مهارتی، کارآفرینی و آموزش‌های مجازی با حضور دو هزارو ۶۵۰ نفر از مدیران و کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی و اعضای خوشه های کسب و کار در سطح استان برگزار شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با اشاره به اهداف برگزاری این دوره های آموزشی گفت: به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت مدیران و پرسنل واحد های صنعتی کوچک، افزایش کارآیی و اثربخشی در واحد های صنعتی، دوره های آموزشی در سه حوزه مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی در زمینه های قوانین و مقررات، بهینه سازی مصرف انرژی ، توسعه منابع انسانی، دوره های مهارتی تخصصی، دوره های عملی و حین کار برای واحدهای صنعتی انجام برگزار گردیده است.

گفتنی است تاکنون بیش از دو هزارو ۱۰۰ دوره آموزشی برای سی و هفت هزار و ۸۰۰ نفر با حمایت این شرکت برای واحدهای صنعتی برگزار شده است.

46

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
نظر شما

سایت اوزخبر از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های 17